۱۶ تیرماه و پرسودترین های بورس و فرابورس

سهامدارانی که امروز بیشترین سود را کردند کدامند؟

به گزارش پایگاه خبری تالار شیشه ای امروز سهامداران شرکت‌های نیروترانس، کاشی الوند و لیزینگ کارآفرین در بورس و معامله‌گران شرکت‌های تولید برق عسلویه مپنا، صنعتی دوده فام و ریل سیر کوثر در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

 شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۸۳۵واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۸۲هزار و ۲۲واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۹۳۲میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۵هزار و ۴۸۵میلیارد تومان در بیش از ۶۹۷هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های نیروترانس، کاشی الوند و لیزینگ کارآفرین بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های کشت و صنعت پیاذر، سیمان آرتا اردبیل و لیزینگ صنعت و معدن بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۲۶۸میلیون ورقه به‌ارزش ۶هزار و ۴۲۱میلیارد تومان در ۳۷۰هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۶واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۸هزار و ۳۶۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تولید برق عسلویه مپنا، صنعتی دوده فام و ریل سیر کوثر بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه سامان، کلر پارس و سرمایه‌گذاری اعتلاء البرز بیشترین کاهش قیمت را داشتند./تسنیم

کد خبر 5520

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =