سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی در جریان داد و ستدهای امروز رشد ۲۱۳ هزار تومانی این پرتفو موجب شده ارزش این سهام به ۷ میلیون و ۹۳۷ هزار تومان برسد.

سهام عدالت دارا یکم امروز چقدر می ارزید؟ ۱۵ تیر

به گزارش پایگاه خبری تالار شیشه ای ، شاخص کل بورس تهران امروز هم کار خود را با رشد ۲۵ هزار واحدی آغاز کرد و اکثر نمادهای شاخص‌ساز دارای صف خرید بودند. شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز سه‌شنبه ۱۵ تیرماه با رشد ۲۶ هزار و ۵۷۰ واحدی به رقم یک میلیون و ۲۸۱ هزار و ۱۳۰ واحد رسید. در این روز شاخص کل ۲.۱۲ درصد و شاخص هم‌وزن ۱.۳۳ درصد رشد کردند. نمادهای «فملی»، «فولاد» و «فارس» بیشترین اثر مثبت را بر شاخص بورس داشتند. ولکار»، «ومدیر»، «شستا» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۷ میلیون و ۹۳۷ هزار و ۹۸ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۲.۷ درصد معادل ۲۱۳ هزار و ۱۹۹ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۷۶۲ هزار و ۲۵۸ تومان رسیده است.

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۸۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۴۵۶ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۴۹۱ هزار و ۲۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۵۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۴۲۷ تومان معامله شد./ منبع مشرق

کد خبر 5491

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =