صندوق پالایش یکم، امروز در چهارمین روز هفته مثبت به پایان رسید و در آخر معاملات ارزش هر واحد آن با ۱.۲۹ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل، ۷۱ هزار و ۴۹۰ ریال معامله شد.

پالایش یکم امروز چقدر می ارزید؟ ۱۵ تیر

به گزارش پایگاه خبری تالار شیشه ای ، امروز نماد پالایش در ادامه رشد روز گذشته در مدار مثبت معامله شد و شاهد معاملات مثبت در تمامی نمادهای این صندوق بودیم؛ در ابتدای بازار شپنا از نمادهای تاثیرگذار در جهش شاخص بود و باعث شد شاخص به محدوده یک میلیون و ۲۸۰ هزار واحدی برسد. نماد پالایش با رشد ۱.۲۹ درصدی و با قیمت ۷۰۵۸۰ ریال امروز را به پایان رساند. امروز شپنا از نمادهای تاثیرگذار بر رشد شاخص بود و از پرتراکنش‌های بازار امروز بود. شبندر با توجه به افزایش سرمایه که اعلام کرده است همچنان ممنوع متوقف است.

نماد پالایش نفت اصفهان (شپنا (رشد ۳.۷۳ درصدی و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افزایش ۲.۲۱ درصدی و نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) با افزایش ۱.۴۱ درصدی را تجربه کردند. شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) هم همچنان ممنوع متوقف بود.


ارزش پالایشی یکم ۱۵ تیر ۱۴۰۰

امروز سه شنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۱.۲۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۱۴۹ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۵۷۴ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۰.۶۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۱۰۵ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود./منبع مشرق

کد خبر 5490

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =