در روز رشد ۱۰ هزار و ۲۶۰ واحدی شاخص، بانک فرابورسی، یک پتروشیمی، گروه بهمن، تولید برق عسلویه مپنا به همراه ۱۱ نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.

امروز این نمادها مشمول معاملات مشکوک شدند

به گزارش پایگاه خبری تالار شیشه ای ، در روز رشد ۱۰ هزار و ۲۶۰ واحدی شاخص، بانک فرابورسی، یک پتروشیمی، گروه بهمن، تولید برق عسلویه مپنا به همراه ۱۱ نماد دیگر، مشمول معاملات مشکوک شدند.

در جریان معاملات چهارمین روز کاری این هفته، بازار سهام با گرایش مثبت آغاز به کار کرد به طوری که در نهایت، نماگر بازار با رشد ۱۰ هزار و ۲۶۰ واحدی و بازپس گیری کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزارتایی به معاملات روزانه پایان داد.

به این ترتیب، بیش از ۸.۹ و ۷.۹ هزار میلیارد تومان در بورس و فرابورس دست به‌دست شد و بیشترین حجم معاملات به سایپا، ایران خودرو، بانک تجارت، پالایشگاه اصفهام به همراه گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو با داد و ستد بیش از ۹۰۶، ۶۵۶، ۳۹۴، ۳۷۹ و ۳۷۶ میلیون سهمی تعلق گرفت.

در این میان، بررسی اطلاعات پردازش اطلاعات مالی مبنا نشان داد ۱۵ شرکت با داد و ستد ۱۱ تا سه برابری نسبت به میانگین یک ماهه در زمره معاملات مشکوک قرار گرفته‌اند.

در صدر این فهرست، شرکت تراکتورسازی ایران حاضر در بازار اول بورس با افت ۱.۵ درصدی قیمت سهام، شاهد داد و ستد ۱۵.۵ میلیون سهمی شد.

در ادامه هم شرکت‌های رایان هم افزا، ایران مرینوس، پلی پروپیلن جم، فارسیت اهواز، کاغذ پارس، تولید برق عسلویه مپنا، صنعتی دریایی ایران، باما، بیمه رازی، دارویی برکت، پتروشیمی مبین، بانک گردشگری، سرمایه‌گذاری توسعه و عمران زاگرس و گروه بهمن مشمول معاملات مشکوک امروز شدند.

حضور یک بانک و پتروشیمی، گروه بهمن، تولید برق عسلویه مپنا به همراه ۱۱ شرکت بورسی و فرابورسی از جمله نکات جالب این فهرست بود. /بورس پرس

کد خبر 5402

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =